EĞİTİM BÖLÜMÜNE DÖN


TMGDK Yetkilendirilme Danışmanlığı

    TMGDK Yetkilendirilme Danışmanlığı

  Bilindiği üzere 18.07.2017 Tarihli ve 58352 sayılı olur ile yürürlüğe Giren Tehlikeli Madde Güvenlik danışmanlığı kuruluşu hakkında yönerge ile tehlikeli malların taşınmasında alınması gerekli olan danışmanlık hizmetlerinin bir kuruluş adi altında ayrıca da yapılmasına karar verilmiştir. Bu doğrultuda birçok danışmanlık hizmetini bir arada sunan kurumumuz, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı sektörüne adim atmak ve sektörde kendine yer edinmek isteyenlere kuruluş aşamasından yönetim sürecine kadar birçok konuda danışmanlık hizmeti vermektedir. Alanında en iyi eğitici ve danışman kadrosuyla Tehlikeler TMGDK Yetkilendirme Danışmanlığı hizmetini de en doğru ve profesyonel biçimde yönetmektedir.

   Yukarıda bahsetmiş olduğumuz yönergeye göre daha önce bir tehlikeli madde güvenlik danışmanı kendi başına ayni vergi numarasına sahip 5 firmaya hizmet verebiliyorken, kuruluş bünyesinde çalışarak 8 ayrı vergi numarasına sahip firmaya da hizmet verebilmektedir. Bu hususta kuruluş sürecinde sektöre adim atar atmaz bireysel olarak danışmanlık yapan tehlikeli madde güvenlik danışmanlarının bir adim önüne geçmiş olacaklardır. Ayrıca işletmelere verilen danışmanlık hizmetlerinin denetimi ve kalitesi de bireysel olarak çalışan danışmanlardan daha kolay ve danışmanlık yapılan işletmeler için daha profesyonel bir görünüme sahip olacaktır.

  Bütün bu bahsettiklerimizi göz önünde bulundurarak tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı kuruluşu açmak isteyen ve sektöre adim atacak herkesin, işin organizasyonel yapısından işleyiş biçimine, kalitesinden profesyonelliğine ve bunun gibi birçok önemli maddeye, kurmuş olduğunuz veya kurmayı düşündüğünüz kuruluşunuzun tamamiyle bakanlık standartlarında şekillenerek hem daha saygın, hem de daha kurumsal bir yapıyla inşa edilebilmesi için bizlerden hizmet ve bilgi alabilirsiniz.  İletişime geçmek için Tıklayın.